Ратич

Павло Тихонович  

 

Пройшов випробування воєнним лихоліттям, учасник бойових дій на Курській дузі, за Київ, визволяв від фашистів Румунію, Угорщину, Чехословаччину, Австрію.

         Працював в ліцеї з 1966 по 1981 роки. Спочатку викладачем предметів професійного циклу, а з 22 вересня 1966 року – директором навчального закладу.

         За час його керівництва зростав і міцнішав заклад:

-         були добудовані старий навчальний корпус, клуб;

-         побудовані: гуртожиток на 240 місць; котельня, що обігрівала гуртожиток та дитячий садок; перший в системі ПТО Рівненщини автодром;  ремонтна майстерня, гаражі для зберігання техніки, упорядкована територія навчального полігону (зроблено тверде покриття);

-         підготовлена документація на будівництво двох нових гуртожитків, очисних споруд та водовідведення;

-         побудований новий навчальний корпус (зараз педагогічний коледж);

-         працював зразковий педагогічний кабінет. 


Захожий

Олексій Сергійович

 

          Відмінник народної освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

          Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора, медаллю «Ветеран праці».

          Працював в ліцеї з вересня 1981р. по липень 2006р. директором навчального закладу. За час його керівництва модернізувалась матеріально-технічна база закладу, удосконалювалось навчально-методичне забезпечення предметів та професій:

-         побудовано два гуртожитки;

-         відновлена їдальня;

-         відновлений актовий зал;

-         підключений до газової котельні гуртожиток та навчальний корпус.

Продовжував працювати в закладні на посаді викладача предметів професійного циклу до 2010 року.


Яковець

Василь Артемович

 

        З 1965 року по 2019 рік працював в ліцеї майстром виробничого навчання з підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії "С".

        Постійно підвищував ефективність проведення занять. Привчав майбутніх водіїв до економії палива, виховував відповідальність за збереження техніки. Впроваджував в навчальний процес досвід АТП "Рівне-авто" та Сарненської міждержавної дільниці SCANIA.

        Приймав участь у зміцненні матеріально-технічної бази. Допомагав колегам у створенні лабораторії з технічного обслуговування та ремонту автомобілів.

        Приймав участь у зборі врожаю на навчальному господарстві.


Михайлюк

Ганна Іванівна

 

        Відмінник народної освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

        Працює в ліцеї з 14.05.1971р. спочатку викладачем української мови і літератури, а з 30 серпня 1991р. - заступником директора з навчальної роботи. Має обласний та Республіканський досвід роботи з викладання української мови та літератури в ПТО. Її уроки завжди відкриті для колег. Багато років очолювала обласну методичну секцію викладачів української мови та літератури.

        Ганна Іванівна - відповідальний, вимогливий працівник. Уміє вести за собою колектив, постійно спонукає інженерно-педагогічних працівників до творчого зростання, надає методичну допомогу педагогам у створенні дидактичного матеріалу, навчальних та методичних посібників.


Мирончук

Григорій Федорович

 

        Відмінник народної освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

        Працював в ліцеї з 26.09.1987р. викладачем предметів професійного циклу з підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Викладав предмети "Сільськогосподарські машини", "Комбайни". В своїй роботі проявляв високий рівень професіоналізму. Створив хороше комплексно-методичне забезпечення предметів. Ефективно використовував можливості технічних засобів навчання: плакати, фотографії, схеми, макети сільськогосподарської техніки. Створював проблемні ситуації на уроках, ефективно використовував методику перевірки та оцінювання знань, вмінь учнів за допомогою дидактичних матеріалів, карток проміжного і тематичного контролю. Завідував кабінетом "Сільськогосподарські машини", який оформив згідно вимог. Тривалий час очолював методичну комісію з підготовки кваліфікованих робітників для АПК. Надавав практичну допомогу працівникам навчального закладу в освоєнні досвіду провідних педагогів області, України.


Коркош

Максим Миколайович

 

        Майстер виробничого навчання І категорії з підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Працював в ліцеї з 20.11.1965 року  по червень 2009 року. Головним завданням вважав формування громадянської зрілості майбутніх робітників. Його заняття завжди відзначалися ясністю мети, доступністю викладу навального матеріалу. Зміст навчально-виробничих завдань підбирав таким чином, щоб створювати оптимальні умови для подолання утруднень та інтенсивного пошуку рішення проблем. Результатом діяльності майстра був стабільно високий рівень успішності учнів. Окремі з них ставали переможцями других етапів Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва".


Радчук

Микола Іванович

 

        Відмінник освіти України, нагороджений нагрудним знаком "А.С. Макаренко", майстер виробничого навчання І категорії, голова Ради трудового колективу.

        Працює в ліцеї з 29.11.1967 року. На високому методичному рівні проводить виробниче навчання в групах електромонтерів-зв"язківців. Завідує електромонтажною майстернею. Проводить велику роботу зі зміцнення навчально-матеріальної бази майстерні ліцею. Його учні завжди показують високі результати у навчанні та поведінці, стають призерами Всеукраїнських конкурсів "Кращий за професією". Ефективно організовує і контролює проходження учнями виробничої практики, тримає тісний зв"язок з батьками.


Жабчик

Федір Кузьмич

 

        Майстер виробничого навчання І категорії. З 1967 року по лютий 2016 року працював ліцеї на цій посаді, здійснюючи підготовку трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, а згодом - слюсарів з ремонту автомобілів. Одним з важливих завдань вважав розвиток в учнів інтересу до навчання, праці та обраної професії. Ефективність у роботі майстра забезпечувалась чіткою системою планування на основі державних стандартів ПТО. Вміло організовував проходження учнями виробничої практики. За роки роботи в ліцеї напрацював значний досвід спільної роботи з батьками щодо виховання учнів. Цим досвідом ділився зі своїми колегами. Гордився майстер своїми випускниками, серед них відомі люди краю, зокрема - Петро Коток - один зі світових лідерів з греко-римської боротьби, учасник Олімпіади-96 в Атланті (США), майстер спорту України.


Лохвич

Петро Федорович

 

        Відмінник освіти України, нагороджений нагрудним знаком "А.С. Макаренко". Працює в ліцеї з 05.01.1969 року спершу майстром виробничого навчання з підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, а з 01.09.1993 року - старшим майстром. Як керівник майстрів виробничого навчання служить для них прикладом у праці. Досягає високої результативності в ній. Творчо працює над створенням матеріально-технічної бази ліцею. Є відповідальним за техніку безпеки на навчальному полігоні. Виконує обов"язки завідуючого навчальним господарством. Забезпечує зразкове збереження техніки на навчальному полігоні.


Тутука

Вячеслав Іванович

 

        Майстер виробничого навчання І категорії. Працював в ліцеї з 14.07.1975 року по 01.09.2017 року. Здійснював підготовку трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва відповідно до державних стандартів ПТО. Педагогічна діяльність Вячеслава Івановича була спрямована на пошук таких форм і методів навчання, які сприяють формуванню в учнів професійно-важливих рис працівника агропромислового комплексу. Майстер творчо підходив до змісту матеріалу, можливостей учнів. Створював проблемні ситуації, моделював труднощі, спонукав учнів до їх подолання. Характерною рисою роботи майстра було формування в учнів моральних засад якісної праці, розвиток в них технічного мислення. Добре володів передовими методами праці. Закріплена за ним техніка знаходилась в зразковому стані, що було прикладом як для учнів, так і для колег. Добре організовував і проводив виховну роботу в закріпленій за ним групі.


Цуман

Тетяна Тимофіївна

 

        З січня 1982 року по 2005 рік працювала в ліцеї бібліотекарем. Проявила грунтовну професійну компетентність. Постійно оформляла книжкові виставки, робила огляди літератури, брала активну участь у підготовці та проведенні літературних вечорів, читацьких конференцій, народних свят, що сприяли відродженню народних традицій. Ефективно здійснювала роботу з книжковим фондом.

        З вересня 2006 року працює в закладі техпрацівницею гуртожитку. Сумлінно і добросовісно виконує покладені на неї обов"язки.


Цицюра

Іван Харитонович

 

        Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Працює в ліцеї з 14.07.1975р. спершу майстром виробничого навчання, а з 01.09.1976р. - викладачем предметів професійного циклу. Викладаючи предмети "Будова автомобіля" та "Експлуатація автомобіля" проявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи. Досконало володіє  ефективними формами, методами організації навчально-виховного процесу, прийомами диференційованого і проблемного навчання. Впроваджує в навчальний процес передові педагогічні технології. Надає практичну допомогу педпрацівникам в освоєнні досвіду провідних педагогів області. Є завідувач кабінету "Будова й експлуатація машин". Створив хороше комплексно-методичне забезпечення предметів. Тривалий час очолює методичну комісію з підготовки водіїв автомототранспортних засобів. Веде предметний гурток. Як класний керівник групи групи слюсарів з ремонту автомобілів готує учнів до свідомого життя, приділяє увагу розвитку їхньої загальної культури, відповідальності, національної самосвідомості.


Чеботарьов

Олександр Пилипович

 

        Спеціаліст першої категорії, викладач англійської мови. Працював в ліцеї з 26.08.1970р. по 31.08.2016р. В перші роки викладав суспільні дисципліни та іноземну мову (англійську). В своїй щоденній практиці використовував сучасні методики та технології викладання предметів (робота в парах, вирішення проблемних ситуацій, ігрові уроки та інше), що сприяють активізації процесу пізнання, є джерелом стимулювання учнів до творчого пошуку. Застосовував диференційований підхід у роботі з учнями. Велику увагу приділяв розвитку в учнів діалогічного мовлення, словниковій роботі, розвивав в учнів самостійність суджень. Використовував міжпредметні зв"язки. Постійно тримав під контролем якісну успішність учнів, працював над ліквідацією прогалин в їх знаннях. Давав цікаві відкриті уроки. Брав активну участь у роботі методичної комісії гуманітарного циклу, фізичної підготовки та захисту Вітчизни. Був керівником спортивної секції з важкої атлетики, даючи можливість учням підвищувати рівень фізичної підготовки. Пропагував здоровий спосіб життя.


Киянко

Людмила Станіславівна

 

        Вихователь вищої категорії. Працює в ліцеї з 11.10.1977 року. За час роботи в закладі зарекомендувала себе сумлінним, відповідальним працівником. В своїй роботі реалізовує диференційований підхід до вихованців, сприяє розвитку їх здібностей, талантів. Виховну роботу в гуртожитку спрямовує на виховання в учнів гуманістичної моралі, людяності, милосердя. Постійно контролює дотримання учнями вимог режиму проживання в гуртожитку, підготовку їх до занять. Є активним членом ради гуртожитку ліцею. Організувала змагання на кращу кімнату гуртожитку. Цікаво проводить усні журнали, вікторини, зустрічі з цікавими людьми, тематичні вечори.

        Людмила Станіславівна користується авторитетом серед учнів та колег.


Мосійчук

Євгенія Вікторівна

 

        Секретар навчальної частини. Працює в ліцеї з 27.05.1981р. Є досвідченим працівником по веденню справ діловодства з питань навчання та випуску кваліфікованих робітників. Застосовує комп"ютерну систему обробки та друкування документів відповідно до чинних державних стандартів в освітній галузі. Надає допомогу працівникам в оформленні документів. З 2004 року є секретар-касир Піклувальної ради ліцею. Свої обов"язки виконує сумлінно, добросовісно.

        Євгенія Вікторівна користується авторитетом серед учнів та працівників ліцею.


Олещук

Надія Володимрівна

 

        Комендант гуртожитку. Працює в ліцеї з 22.01.1980р. Є досвідченим працівником. В своїй роботі керується Статутом ліцею та вказівками директора. Багаторічна її діяльність засвідчила про відповідальне ставлення до виконання своїх обов"язків. Надія Володимирівна виконує роботи з утримання гуртожитку в належному стані. Організовує своєчасний ремонт кімнат, забезпечує збереження майна в справному стані, веде його облік, контролює дотримання правил протипожежної безпеки. Учні вдячні Надії Володимирівні за створені належні побутові умови проживання в гуртожитку.

 


Денисевич

Ольга Петрівна

 

        Випускниця ліцею 1973 року. Закінчила повний курс навчання в пінському індустріально-педагогічному технікумі за спеціальністю "Механізація сільського господарства", після чого тривалий час працювала майстром виробничого навчання з підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, забезпечуючи підготовку кваліфікованих робітників з розвиненим технологічним мисленням. Працьовита, вимоглива, досконало володіє методикою проведення занять з виробничого навчання. Добивається високих результатів у роботі. Учні, яких вона навчала, були переможцями обласних конкурсів "Кращий за професією". Закріплена за нею техніка завжди в зразковому стані. Добре проводила виховну роботу в закріпленій за нею групі. В 1996 році нагороджена нагрудним знаком "Відмінник освіти України".

        Ольга Петрівна - активний учасник позаурочних заходів: концертів, обласних конкурсів, фестивалів художньої самодіяльності. Нині працює комірником. Сумлінно, добросовісно виконує покладені на неї обов"язки. Користується авторитетом серед учнів та колег.


Опалько

Сергій Адамович

 

        Випускник СПТУ "1 м.Сарни. З 1981 року працював тренером-викладачем в гуртожитку навчального закладу. Нині - викладач предмета "Фізична культура і здоров"я", спеціаліст вищої категорії, Майстер спорту СРСР з легкої атлетики. Уроки проводить на високому рівні, практикує впровадження в навчальний процес елементів нових педагогічних технологій, використовує нетрадиційні форми їх проведення. Значну увагу приділяє позакласній роботі. В педагогічному арсеналі викладача - організація та проведення різних видів спортивних змагань, оздоровчих заходів, пропагування здорового способу життя. За високий професіоналізм, вагомий внесок в справу навчання та виховання кваліфікованих робітників неодноразово був нагороджений грамотами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.


Морозюк

Микола Петрович

 

        Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, нагороджений нагрудним знаком "Відмінник освіти України", ювілейною медаллю "50 років Держтехнагляду України", грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Сарненської районної державної адміністрації, Сарненської районної ради та міської ради.

         Працює в ліцеї з 1981 року, спочатку майстром виробничого навчання, з 1993 року - заступником директора з навчально-виробничої роботи, а з 31 листопада 2006 року - директором навчального закладу. Сформував професійно відповідальний колектив, який постійно заохочує до творчої праці. За його керівництва реорганізовано навчально-матеріальну базу ліцею, значна увага при цьому була приділена комп"ютеризації навчального процесу. За показниками діяльності з питань комп"ютеризації та інформатизації професійно-технічних навчальних закладів області у 2010 році зайняв І місце. За його керівництва впродовж останніх років заклад займає високі рейтингові місця серед навчальних закладів ПТО області. Ефективно налагодив співпрацю з органами місцевого самоврядування та підприємствами району. Є співавтором підручника "Техніка виконання лабораторно-практичних робіт з предмета "Будова тракторів і автомобілів".


Цицюра

Петро Самійлович

 

        Майстер виробничого навчання І категорії. Здійснює підготовку кваліфікованих робітників за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Працює в ліцеї з 27.08.1979 року. Має значний педагогічний досвід, ділиться ним з колегами. В своїй роботі проявляє високий професіоналізм, відповідальне ставлення до праці. Його учень Конько Роман виборов ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ. Результатом діяльності майстра є стабільно високий рівень навчальних досягнень учнів з виробничого навчання. Закріплена за ним техніка - зернозбиральний комбайн "Дон-1500" та трактор МТЗ-80 є в хорошому технічному стані. Проводить цікаві відкриті заняття з виробничого навчання. разом з учнями виконує комплекс весняно-осінніх польових робіт на навчальному господарстві, привчає учнів відповідально ставитись до техніки, економити пальне, старанно виконувати доручені справи.


Гриневич

Тетяна Олександрівна

 

        Викладач загальноосвітніх предметів, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Працює в ліцеї викладачем математики з 27.08.1984 року. Створила власну систему викладання навчального предмета. На уроках застосовує нетрадиційні методи навчання: дослідницький, метод "ПРЕС", створює проблемні ситуації, при яких учні розуміють недостатність знань і необхідність отримання нових. проводить хороші відкриті уроки. Веде предметний гурток, на заняттях якого учні поглиблюють свої знання. Залучає їх до проведення відкритих заходів: математичні бої, КВК, "Поле чудес". Підготувала посібник "Інтерактивні технології навчання. Метод "ПРЕС" на уроках математики". У 2011 році роботу її кабінету в обласному огляді навчальних кабінетів математики ПТНЗ було визнано однією з кращих (ІІІ місце). Викладач є класним керівником групи операторів комп"ютерного набору. Виховну роботу проводить на належному рівні, підтримує тісні зв"язки з батьками учнів. Тетяна Олександрівна - голова методичної комісії природничо-математичного циклу. Часто виступає з доповідями, ділиться досвідом своєї роботи з педагогами. Веде активну громадську діяльність. Є головою комітету профспілки навчального закладу.


Гриневич

Анатолій Іванович

 

        Майстер виробничого навчання І категорії. Є випускник Сарненського СПТУ №1, продовжувач традицій родини (батько, мати, рідні працювали та продовжують працювати в ліцеї). Підготовку водіїв автотранспортних засобів категорій "В", "С" здійснював з серпня 1983 року. Ефективність його роботи забезпечувалась завдяки індивідуальному підходу до учнів. Результатом діяльності майстра був стабільно високий рівень навчальних досягнень учнів. Його ставлення до роботи було прикладом для вихованців та колег. Він був активним членом  комітету профспілки ліцею.

        Відзначався загальною культурою та моральними якостями.


Булавіна

Людмила Іванівна

 

        Вихователь гуртожитку, спеціаліст вищої категорії. Працювала в ліцеї з 24.08.1983 року спершу викладачем російської мови та літератури, а з 01.09.1991 року по серпень 2012 року - вихователем. В роботі проявляла високий професіоналізм. Працювала в тісному контакті з педагогами, практичним психологом, органами учнівського самоврядування, радою бібліотеки, батьками. Велику увагу приділяла індивідуальній роботі з учнями. На громадських засадах керувала гуртком "Абетка господарювання та здоров"я". Організувала та проводила змагання на кращу кімнату поверху. Очолювала редакційну колегію стіннівки "Промінь". Людмила Іванівна - учасник обласного конкурсу "Кращий вихователь 2010 року". Її робота, за підсумками огляду гуртожитків ПТНЗ області, визнана однією з кращих.


Савицький

Микола Дмитрович

 

        Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, випускник ліцею 1980 року. Працює в ліцеї з 1984 року викладачем професійно-теоретичних предметів в групах електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування. Викладач досконало володіє формами і методами навчання учнів, ефективно використовує різні форми їх активізації на уроках. Продуктивно використовує комп"ютерну техніку, ігрові моменти, спеціальні прийоми розвитку пізнавальних інтересів учнів, які не раз ставали призерами ІІ етапів Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування".

        Микола Дмитрович завідує кабінетом спецтехнологій з підготовки електромонтерів. Веде предметний гурток. Разом з учнями проводить цікаві відкриті заходи в рамках предметних тижнів.

        Викладач є головою методичної комісії з підготовки електромонтерів-зв"язківців, операторів комп"ютерного набору, обліковців з реєстрації бухгалтерських даних та перукарів. На високому методичному рівні проводить відкриті уроки.

        Є методистом навчально-консультативного центру Мирогощанського аграрного коледжу при ліцеї. Користується авторитетом серед колег та учнів.


Бортнік

Петро Петрович

 

        Спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Працював в ліцеї з 26.08.1978 року на посаді викладача фізичної культури, а з 20.09.1983 року - керівником фізичного виховання, з вересня 1991 року - викладачем предмета "Захист Вітчизни". З 2002 року був начальником Штабу цивільної оборони ліцею. Викладач досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу з предметів. Велику увагу приділяв національно-патріотичному вихованню учнів, їх бажанню служити в Збройних Силах України. В роботі підтримував зв"язки з військовою частиною міста. Залучав учнів до проведення позаурочних заходів: конкурсів строю та пісні "Червона калина", зі стрільби, "Нумо, козаче". Учні, яких навчав педагог, гідно презентували навчальний заклад на обласних конкурсах, змаганнях, отримуючи дипломи та грамоти. Викладач був завідувачем кабінету "Захист Вітчизни". Відповідно до навчальної програми розробив дидактичні матеріали та стенди; стенд "Воїни-інтернаціоналісти, випускники ліцею, які загинули при виконанні інтернаціонального обов"язку в Афганістані".

        Петро Петрович власним прикладом пропагував здоровий спосіб життя. Захоплюється бігом, є переможцем міжнародних змагань з марафонського бігу на дистанцію 42 кілометри 195 метрів, традиційних обласних забігів ветеранів "Сильні духом". Двічі оббіг земну кулю, про що свідчать матеріали преси.

        Відзначається загальною культурою та моральними якостями. Користується авторитетом серед колег та учнів.


Олещук

Віктор Остапович

 

        Майстер виробничого навчання І категорії, випускник ліцею 1972 року. Нагороджений нагрудним знаком "Відмінник освіти України".

        Працював майстром виробничого навчання з листопада 1975 року на посаді майстра виробничого навчання з підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, згодом - слюсарів з ремонту автомобілів. Його уроки були насичені багатим життєвим та виробничим досвідом. Під керівництвом майстра учні займались технічною творчістю. Його вихованці гідно представляли навчальний заклад беручи участь в обласних етапах Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності.

        Віктор Остапович завідував майстернею з ремонту автомобілів, яку облаштував відповідно до вимог державних стандартів ПТО. Виховну роботу в закріплених за ним групах проводив на належному рівні, підтримував тісні зв"язки з батьками учнів. На громадських засадах разом з іншими майстрами облаштував їдальню та комплекс відпочинку ліцею.

        Був активним членом комітету профспілки.

        Користувався авторитетом серед колег та учнів.


Гнітецький

Анатолій Миколайович

 

        Методист. Працює в ліцеї з листопада 1977 року спочатку лаборантом, з 1981 року - майстром виробничого навчання, з жовтня 1986 року - викладачем предметів "Зарубіжна література" та "Естетичне виховання", а з 2003 року - на посаді методиста. На громадських засадах був керівником агітбригади ліцею, яка неодноразово виборювала призові місця в обласних конкурсах агітбригад ПТНЗ; директором історико-краєзнавчого музею навчального закладу. Очолював методичну комісію класних керівників, майстрів виробничого навчання та вихователів. Був організатором та ведучим вечорів, конкурсів, свят. Як методист ліцею впроваджує інноваційні технології в роботі з педагогами, сприяє розвитку їх творчого потенціалу, організовує конкурси серед педпрацівників, педагогічні читання, узагальнює досвід їх роботи. Підготував інформаційно-методичні вісники ліцею, фільми про навчальний заклад, "Енциклопедію робітничих професій" які зайняли призові місця на обласних конкурсах, є редактором сторінки новин на сайті ліцею. Про свою роботу звітує на педагогічних радах.

        Користується авторитетом серед колег. Відзначається загальною культурою та моральними якостями.


Ніколайчук

Василь Адамович

 

        Майстер виробничого навчання ІІ категорії. Працював в ліцеї на посаді майстра виробничого навчання з підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії "С" з 1978 року. Формував в учнів практичні навики водіння відповідно до вимог державних стандартів ПТО. Сприяв розвитку в учнів технічного мислення. Великого значення надавав питанням виробничого характеру. Привчав майбутніх водіїв до економії палива, виховував в них відповідальність за збереження техніки. Результатом діяльності майстра був стабільно високий рівень навчальних досягнень учнів.

        Приймав активну участь в зборі врожаю на навчальному господарстві ліцею.

        Користується авторитетом серед колег та учнів.


Гамза

Ганна Володимирівна

 

        Чергова гуртожитку, випускниця ліцею 1977 року. Працювала в навчальному закладі з жовтня 1987 року спочатку на посаді оператора хлорильних установок на очисних спорудах ліцею. Була досвідченим працівником, її багаторічна діяльність засвідчила відповідальне ставлення до виконання посадових обов"язків. Слідкувала за дотриманням учнями правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку. відповідала за пропускний режим, охорону гуртожитку. За сумлінну працю неодноразово нагороджувалась грамотами ліцею.


Євтушок

Микола Петрович

 

        Викладач професійного навчання, спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Працює в ліцеї з лютого 1985 року спочатку на посаді майстра виробничого навчання водіїв для Збройних сил УРСР, а з вересня того ж року - викладачем предметів "Правила дорожнього руху" та "Основи безпеки дорожнього руху". За роки роботи в навчальному закладі показав себе працелюбним, технічно-грамотним працівником. Має досвід проведення нестандартних уроків, на яких ефективно використовує технічні засоби навчання. Формує в учнів інтерес до професії водія, використовуючи методи проблемного навчання. Викладач виховує в учнів обачність, увагу, витримку. Розробив ефективну систему роботи з учнями з ліквідації прогалин у їх знаннях. Проводить цікаві відкриті уроки та заходи в рамках предметних тижнів. Веде предметний гурток. Завідує кабінетом, який обладнав змістовними стендами та схемами, які сам розробив.

        Микола Петрович є головою методичної комісії з підготовки слюсарів з ремонту автомобілів, водіїв автомототранспортних засобів, часто виступає з доповідями та повідомленнями, ділиться досвідом роботи з колегами. Виховну роботу в закріпленій за ним групі проводить на належному рівні.

        Користується авторитетом серед колег та учнів.


Мірковець

Валентин Степанович

 

        Майстер виробничого навчання І категорії. Випускник ліцею 1982 року. Працює в ліцеї з травня 1981 року спочатку водієм легкового автомобіля, згодом водієм вантажного автомобіля, а з серпня 1982 року - майстром виробничого навчання трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Володіє сучасними педагогічними та виробничими технологіями підготовки кваліфікованих робітників. На заняттях використовує активні форми та методи навчання: "вирішення проблемних ситуацій", "знайдіть несправність", "зіткнення з реальними виробничими ситуаціями" Педагог проводить цікаві відкриті заняття з виробничого навчання. Результатом діяльності майстра є стабільно високий рівень навчальних досягнень учнів з виробничого навчання. Якісна успішність становить 100%, середній бал - 9,6. Учні, яких навчає Валентин Степанович, займають призові місця в обласних конкурсах фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва". Виховну роботу в закріпленій за ним групі проводить на належному рівні.

        Користується авторитетом серед колег та учнів.


Камзьол

Валерій Олександрович

 

        Майстер виробничого навчання І категорії. Є випускником СПТУ №1 м.Сарни. Працює в ліцеї з серпня 1988 року спочатку на посаді електромонтера, а з квітня 1990 року - майстром виробничого навчання електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування; електромонтерів лінійних споруд електрозв"язку та проводового мовлення. має великий практичний досвід підготовки кваліфікованих робітників за професією. Його досвід "Активізація практично-пізнавальної діяльності учнів на уроках виробничого навчання" широко використовується педагогами ліцею.

        Майстер є переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування", гідно представляв профтехосвіту Рівненщини на заключному ІІІ етапі цього конкурсу. Валерій Олександрович вміло організовує проходження учнями виробничої практики. Основним завданням при цьому ставить адаптацію їх до конкретних виробничих умов, вдосконалення їх професійних вмінь та навичок, оволодіння сучасними технологіями та прогресивними методами виконання робіт. Якісна успішність з виробничого навчання в групі - 100%, середній бал - 9,4.

        Виховну роботу в закріпленій за ним групі проводить на належному рівні. За плідну роботу неодноразово нагороджувався Грамотами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та грамотами ліцею.


Мельникович

Микола Максимович

 

        Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Працює в ліцеї  з серпня 1984 року спочатку майстром виробничого навчання з підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, з вересня 1991 року - викладачем професійного навчання, а з жовтня 2006 року - на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи. Постійно перебуває у творчому пошуку. Є автором навчального посібника "Лабораторно-практичні роботи з будови та експлуатації сільськогосподарської техніки. Трактори і автомобілі", який надрукований у видавництві "Вища освіта".

        Як викладач проводить цікаві відкриті уроки, під час яких використовує власний передовий педагогічний досвід "Методика вивчення нових конструкцій сільськогосподарської техніки у процесі викладання предметів "Трактори" та "Будова автомобіля"; "Уроки теоретичного та виробничого навчання з використанням нетрадиційних  форм і методів роботи з учнями" Учні, яких навчає Микола Максимович, ставали переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності.

        Як заступник директора проводить плідну роботу з організації педагогічного колективу на впровадження в навчальний процес Державних стандартів ПТО, нових виробничих та педагогічних технологій. Він є експертом-консультантом з підготовки умов та завдань Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професій "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування", "Слюсар з ремонту автомобілів".

        Неодноразово нагороджувався Грамотами Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.


Цупріян

Юрій Григорович

 

        Майстер виробничого навчання ІІ категорії. Працює в ліцеї з листопада 1987 року на посаді майстра виробничого навчання зі слюсарної справи. Є досвідченим, принциповим, працелюбним педагогом. Володіє сучасними педагогічними технологіями підготовки кваліфікованих робітників. Майстер дає цікаві відкриті уроки виробничого навчання.

        Юрій Григорович є завідувач слюсарної майстерні, яку обладнав згідно вимог Державних стандартів ПТО. Разом з учнями виготовив універсальний деревообробний верстат, ключі рожкові, молотки слюсарні та фігурні, кувалди різних розмірів, які експонувались на обласній виставці-ярмарку робітничих професій.

        Виховну роботу в закріпленій за ним групі проводить на належному рівні. За плідну роботу неодноразово нагороджувався грамотами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Грамотами ліцею.


Гриневич

Олександр Іванович

 

        Викладач професійного навчання, спеціаліст вищої категорії. Працював в ліцеї з 24 серпня 1987 року до вересня 2019 року спочатку на посаді майстра виробничого навчання, а з вересня 1995 року - викладачем. Володів сучасними педагогічними технологіями підготовки водіїв автомобілів. На уроках ефективно використовував інтерактивні методи навчання: мозковий штурм, знайдіть помилку, дидактичні ігри, роботу в малих групах, які дозволяють розвивати в учнів творчі професійні здібності.

        Був завідувачем кабінету "Безпека дорожнього руху", де вів предметний гурток, на заняттях якого учні поглиблювали свої знання з обраної професії. Система роботи викладач з організації та проведення предметних тижнів вивчена та використовується педагогами ліцею.

        Олександр Іванович був куратором групи слюсарів з ремонту автомобілів. Виховну роботу проводив на належному рівні.

        Нагороджувався Грамотами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.


Яковець

Йосип Омелянович

 

        Майстер виробничого навчання. Працює в ліцеї майстром виробничого навчання з підготовки водіїв автотранспортних засобів з 28 липня 1986 року. За період роботи зарекомендував себе старанним, відповідальним, вимогливим працівником. Добре володіє передовими методами праці, виховує в учнів стійкий професійний інтерес, розвиває в них технічне мислення. Зміст навчально-виробничих завдань підбирає таким чином, щоб створювались оптимальні умови для подолання утруднень та інтенсивного пошуку вирішення проблем. Привчає учнів до економії палива, виховує відповідальність за збереження техніки. Володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами навчання учнів. Під час навчального процесу використовує методи компетентісно-орієнтованого навчання.

        Щороку бере участь у збиранні врожаю на навчальному господарстві ліцею.

        Дотримується педагогічної етики, моралі. Користується авторитетом серед колег, учнів та їх батьків.

        Нагороджений Грамотами Рівненської обласної ради та управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.


Дударик

Сергій Валентинович

 

        Майстер виробничого навчання. Працює в ліцеї майстром виробничого навчання з підготовки слюсарів з ремонту автомобілів з 23 листопада 1999 року. За період роботи зарекомендував себе старанним, відповідальним, вимогливим працівником. Володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами навчання учнів. Під час навчального процесу використовує методи компетентісно-орієнтованого підходу. На уроках прагне навчити учнів якісному ремонту автотранспортних засобів, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології, зразки деталей, інструкційно-технологічні картки. Використовує інтерактивні методи, елементи проблемного навчання, що дозволяє активізувати пізнавальну діяльність учнів, розвиває їх логічне мислення. Його учень Полюхович Сергій виборов перше місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "Слюсар з ремонту автомобілів" та брав участь в заключному ІІІ етапі цього конкурсу в м.Чернівці, де гідно представив профтехосвіту Рівненщини.

        Якісно організовує проходження учнями виробничої практики.

        Він - завідувач лабораторії "Будова автомобілів", яку облаштував згідно вимог Державного стандарту професійно-технічної освіти. Є головою Піклувальної ради.

        Виховну роботу в закріпленій за ним групі проводить на належному рівні.

        Щороку бере участь у збирання врожаю на навчальному господарстві ліцею.

        Дотримується педагогічної етики, моралі. Користується авторитетом серед колег, учнів та їх батьків. Нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України.


Скибчик

Валентина Іванівна

 

        Техпрацівник. Працює в ліцеї з вересня 1987 року спершу на посаді бухгалтера, з 2009 року - на посаді чергової гуртожитку, а з 2010 - техпрацівника. Як бухгалтер, сумлінно виконувала свої обов"язки: вела облік основних засобів товарно-матеріальних цінностей, проводила їх інвентаризацію, облік реалізації сільськогосподарської продукції, вела облік результатів фінансової діяльності навчального господарства, надання послуг населенню. Як техпрацівник дбає про створення належних умов для проживання учнів у гуртожитку, сумлінно і добросовісно виконує покладені на неї обов"язки. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та грамотами ліцею.


Калюшик

Василь Петрович

 

        Працює в ліцеї з 5 червня 1985 року на посаді художника-оформлювача. З 23 листопада 1994 року переведений на посаду майстра виробничого навчання з підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Учень Котяш Олександр, якого навчав Василь Петрович, за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ став стипендіатом Президента України. Виховну роботу в групі проводив на належному рівні.

        Брав активну участь у створення матеріально-технічної бази ліцею.

        З листопада 2014 року працює в ліцеї черговим гуртожитку. Сумлінно виконує покладені на нього службові обов"язки.

        За сумлінну працю нагороджувався Грамотами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та ліцею.


Савицька

Алла Володимирівна

 

        Працює в ліцеї з 16 жовтня 1991 року на посаді технічного працівника. Сумлінно виконує свої обов'язки. Прибирає і утримує в належному стані приміщення ліцею. Береже інвентар. Проводить підготовку приміщень до нового навчального року. Дбає про створення належних умов для навчання учнів. Є учасником художньої самодіяльності ліцею. Неодноразово нагороджувалась крамотами ліцею.

 

 


 

Івашина

Світлана Євгеніївна

 

        Працює в ліцеї з 3 грудня 1993 року спочатку на посаді секретаря-друкарки, а з травня 2007 року - на посаді чергової гуртожитку. Є досвідченим працівником, її багаторічна діяльність засвідчує відповідальне ставлення до виконання посадових обов'язків. На робочому місці відповідає за пропускний режим і охорону гуртожитку. Стежить за збереженням в гуртожитку власності учнів, за дотримання ними правил внутрішнього розпорядку. Вживає екстренні заходи з ліквідації неполадок, пов'язаних з теплопостачанням та водовідведенням. Організовує переведення хворих учнів  у медичний ізолятор та догляд за ними. Вносить пропозиції по вдосконаленню роботи гуртожитку. Неодноразово нагороджувалась Грамотами ліцею.

 


Дебела

Світлана Семенівна

 

        Працює в ліцеї з 19 травня 1994 року на посаді технічного працівника. Сумлінно виконує свої обов'язки. Прибирає і утримує в належному стані приміщення ліцею. Береже інвентар. Є учасником художньої самодіяльності. Проводить підготовку приміщень до нового навчального року. Дбає про створення належних умов для навчання учнів. Неодноразово нагороджувалась Грамотами ліцею.

 


Щевич

Світлана Вікторівна

 

        Працює в ліцеї з 05 квітня 1994 року на посаді чергової гуртожитку. Її багаторічна робота засвідчує відповідальне ставлення до виконання посадових обов'язків. На робочому місці стежить за дотримання учнями правил внутрішнього розпорядку. Своєчасно вживає екстренні заходи з ліквідацій аварій систем опалення, водо-, тепло- і електропостачання, каналізації, осередків виникнення пожежі. Стежить за збереженням в гуртожитку власності учнів. Організовує переведення хворих учнів у медичний ізолятор та догляд за ними. Вносить пропозиції по вдосконаленню роботи гуртожитку. Неодноразово нагороджувалась Грамотами ліцею.