12 квітня 2024 року базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів груп 60-61 за професією «Тракторист-машиніст категорії «А1» та групи за професією «Тракторист-машиніст категорії «А2», «В1», «В2», які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб.

   Аграрний сектор економіки України збагатився на 87 кваліфікованих робітників.

 

 


   09 лютого 2024 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск групи №17 Тр, які отримали професії:

   - «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1», «В2»;

   - Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;

   - Водій автотранспортних засобів категорій «А1», «А», «В», «С1», «С».

   Це дасть змогу 100 % працевлаштування.

 

 

 

 

 


   23 січня 2024 року базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів груп 58-59, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб з курсової підготовки за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1».

   Аграрний сектор економіки України збагатився на 40 кваліфікованих робітників

 

 

 


   24 листопада 2023 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» закладу освіти відбувся випуск слухачів  групи № 57 (курсова підготовка), які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1». Атестація  складалася з теоретичної (на знання правил дорожнього руху) та практичної частин (практичне водіння трактора). За підсумками атестації слухачам буде видано посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії «А1».

 

 

 

 


   19 жовтня 2023 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" проведений майстер-клас для учасників освітнього процесу з підготовки ґрунту до весняно-польових робіт із застосуванням всіх процесів роботи в аграрному секторі.

   Для проведення було задіяно п‘ять орних агрегатів різної модифікації.

 

 


   13 жовтня 2023 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» закладу освіти відбувся випуск слухачів  груп №№ 55, 56 (курсова підготовка), які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1».  Аграрний сектор економіки України збагатився на 60 кваліфікованих робітників.

 

 

 


   04 жовтня 2023 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" проводилась атестація слухачів (курсова підготовка) групи № 55, які навчались за професією тракторист-машиніста сільськогосподарського виробництва. Атестація  складався з теоретичної (на знання правил дорожнього руху) та практичної частин (практичне водіння трактора). За підсумками атестації слухачам буде видано посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії «А1».

 

 


   14 липня 2023 року базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів груп №53 та 54, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб з курсової підготовки за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1».

   Аграрний сектор економіки України збагатився на 60 кваліфікованих робітників.

 

 


   03 травня 2023 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск групи 51 з курсової підготовки трактористів-машиністів категорії «А1», більшість слухачів якої є учасниками освітнього процесу інших навчальних закладів, у яких немає підготовки з даної професії.

 

 

 

 


   10 квітня 2023 року на базі навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» розпочато практичний етап стажування майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти України з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорій «А1», «А2», «В1», «С».

   Метою даного стажування є практичне вивчення майстрами сучасної техніки і виробничого досвіду, удосконалення професійної майстерності.

 


 

   28 лютого 2023 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів групи № 50, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1». Екзамен складався з теоретичної та практичної частин. Його результати засвідчили належний рівень підготовки кваліфікованих робітників у закладі освіти.

 

 


 

 

  07 лютого 2023 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбувся перший випуск навчальних груп, які одночасно отримали посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1», «В2», що дасть змогу працювати на різних типах тракторів та комбайнів.

 


 

 


 

   18 січня 2023 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів групи № 49, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1». Екзамен складався з теоретичної та практичної частин та проводивсь з дотриманням санітарно-протиепідемічних норм і правил. Його результати засвідчили належний рівень підготовки кваліфікованих робітників у закладі освіти. Економіка регіону поповнилась 30-ма кваліфікованими робітниками.

 

 

 


   03-04 січня 2023 року на базі Навчально-практичного центру ліцею «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»  проведені державна кваліфікаційна атестація та перший у 2023 році випуск здобувачів освіти 15 та  16 навчальних групякі навчались за інтегрованою  професію «Тракторист-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1», «В2»; «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»; «Водій автотранспортних засобів категорії «С».  Вручаючи випускникам дипломи директор ліцею Микола Морозюк наголосив на важливості праці хлібороба для економіки держави, що професія висококваліфікованого тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва є гарантією працевлаштування, адже потреба в кваліфікованих робітниках за цією професією незмінна. Побажав випускникам миру, успішного працевлаштування та плідної праці на благо України.

 


   22 листопада 2022 року в ліцеї, на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», відбувся випуск слухачів групи № 48, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб  за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1». Екзамен складався з теоретичної  (іспит з правил дорожнього руху) та практичної частин (практичне водіння трактора). Екзаменаційна комісія відзначила належний рівень  підготовки слухачів педагогами ліцею. Економіка регіону поповнилась 30-ма кваліфікованими робітниками.

 

 


   07 жовтня 2022 року в ліцеї, на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», відбувся випуск слухачів груп № 46 та № 47, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб  за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1». Екзамен складався з теоретичної  (іспит з правил дорожнього руху ) та практичної частин (практичне водіння трактора). Екзаменаційна комісія відзначила належний рівень   підготовки слухачів педагогами ліцею. Економіка регіону поповнилась 38-ма кваліфікованими робітниками.

 

 


 14 червня 2022 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів групи № 43, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб  за професією «Тракторист-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії «А1». Екзамен складався з теоретичної та практичної частин та проводивсь з дотриманням санітарно-протиепідемічних норм і правил (проводився температурний скринінг, використовувались антисептики, захисні маски, дотримувалась санітарна дистанція). Економіка регіону поповнилась 26-ма кваліфікованими робітниками.

 

 

 

 


   06 травня 2022 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів груп № 41 та № 42 , які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб  за професією «Тракторист-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії «А1». Екзамен складався з теоретичної та практичної частин та проводивсь з дотриманням санітарно-протиепідемічних норм і правил (проводився температурний скринінг, використовувались антисептики, захисні маски, дотримувалась санітарна дистанція). Економіка регіону поповнилась 60-ма кваліфікованими робітниками.

 

 

 

 

 

 


 

   23 березня 2022 року на базі Навчально-практичного центру Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів курсової підготовки за професією тракторист-машиніста сільськогосподарського виробництва, що здавали екзамен на посвідчення тракториста категорії «А1». Екзамен складався з теоретичної та практичної частин та проводивсь з дотриманням санітарно-протиепідемічних норм і правил (проводився температурний скринінг, використовувались антисептики, захисні маски, дотримувалась санітарна дистанція). Економіка регіону поповнилась 33 кваліфікованими робітниками

 

 


21 грудня 2021 року на базі Навчально-практичного центру Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів курсової підготовки за професією тракторист-машиніста сільськогосподарського виробництва, що здавали екзамен на посвідчення  категорії «А1». Екзамен складався з теоретичної та практичної частин та проводивсь з дотриманням санітарно-протиепідемічних норм і правил (проводився температурний скринінг, використовувались антисептики, захисні маски, дотримувалась санітарна дистанція). Економіка регіону поповнилась 60 кваліфікованими робітниками.

 

 


 

17 листопада 2021 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

 

 

    

 

                На урочистостях були присутні: голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський, перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Подолін, депутат Рівненської обласної ради Людмила Мариніна, голова Сарненської районної державної адміністрації Олександр Кохан, заступник начальника управління – начальник відділу професійної та вищої освіти управління професійної, вищої освіти, фінансово-економічної, кадрової, організаційної та правової роботи департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Олена Полюхович, директори професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області.

  

    

 

                У вітальному слові Петро Коржевський зазначив, що модернізація та розвиток системи професійної (професійно-технічної) освіти є одним з пріоритетних завдань Уряду в контексті забезпечення економічного зростання країни в цілому. Навчально-практичний центр створений за рахунок коштів з державного бюджету, виділених для проведення модернізації та оновлення матеріально-технічної бази, з обласного бюджету та спеціального фонду закладу освіти. Загалом інвестовано біля семи мільйонів гривень. Сучасні техніка та  обладнання, дозволять значно підвищити якість професійної підготовки здобувачів освіти, здійснювати стажування та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання та викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти регіону, перепідготовку незайнятого населення, проводити навчання за модульними програмами, а головне – забезпечить регіональний ринок праці висококваліфікованими, конкурентоспроможними робітничими кадрами. Для гостей було проведено майстер-класи з використанням нової техніки.