14 червня 2024 року у ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» було проведено Молитовний сніданок за участю священнослужителів різних релігійних конфесій, батьків загиблих воїнів, старшого солдата Євгенія Бескровного, народного депутата України Сергія Євтушка, виконуючої обов’язки голови Сарненської РДА Любов Мацигон, міського голови Руслана Серпенінова.

   Всі присутні зібралися разом аби помолитися за Україну, за людей, які сьогодні потребують допомоги, за тих, хто відстоює незалежність країни на фронті, за полонених, які обов’язково повернуться додому, за матерів, які чекають своїх синів, за випускників навчального закладу, хто поклав своє життя, захищаючи Україну.

   Світла пам’ять кожному, чиє життя обірвалося на війні, а нам, живим, треба вірити і робити все для того, щоб перемога таки прийшла в країну, в серце кожного і пам'ятати: Україна в нас – одна на всіх.

   СЛАВА УКРАЇНІ!

   СЛАВА ГЕРОЯМ!

 

 

 

 


   ІІІ місце виборов ДМИТРО БРИК здобувач освіти ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей», керівник – Юрій ЧАЙКА у конкурсі рекламних відеороликів «Моя професія найкраща». Вітаємо переможців!

 

 


   ІІ місце у конкурсі ТікТок відеороликів "Червоний Хрест допомагає!» присвячений 106-річниці Українського Червоного Хреста вибороли здобувачі освіти Павло ШРАМОВИЧ, Олександр РУСНАК, Артем ТАЛАЩУК, Андрій ПАРФЕНЧУК, керівник медична сестра Вікторія МІРКЕВИЧ ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей".

   Оцінили роботи представники Німецького Червоного Хреста.

   Вітаємо переможців!

   Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та розвиватися!

 

 


   11 червня 2024 року за ініціативи керівників закладів освіти ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" та Сарненський ліцей №4 було організовано педагогічний інвент "Впровадження в навчальний процес інноваційних технологій".

   Присутні віддали шану ГЕРОЯМ випускникам, оглянули базу загальноосвітніх предметів.

   Досвідом роботи поділилися викладачі навчального закладу, науково-освітні проекти яких неодноразово визнавалися кращими по грандових проектах у впровадженні сучасних методів і практикумів навчання.

   Вчителі біології Морозюк Оксана , хімії Заєць Софія, математики Мороз Ольга та біології Чмерук Катерина. продемонстрували проекти "Наші сходинки в STEM: від ідей до перемог», «LEGO - конструювання ефективний бонус в STEM-освіті».

   Цікаві ідеї, аргументовані відповіді, тематичні діалоги-дискусії, майстер-класи об'єднали присутніх в реалізації нових перспективних проектів, які мають основну мету - вчитися самим, надихати колег-педагогів для створення новітнього освітнього середовища в закладах освіти.

   В промові з словами подяки говорили очільники навчальних закладів Тетяна Василенко та Микола Морозюк.

 

 

 

 


   Здобувачі освіти ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" здобули перемогу у Всеукраїнському мистецькому конкурсі «ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ» та нагороджені Дипломами International Art Center "All Stars". Вітаємо переможців!

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   17 травня 2024 року відбувся освітянський форум керівників ЗЗСО, позашкільної освіти за участю КУ «Сарненський ЦПРПП», КЗ «ІРЦ» та колективу ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей», на якому обговорили питання освітянської реформи в територіальній громаді, вступну кампанію, підвели підсумки навчального року.

   Освітяни територіальної громади подякували колективу за плідну співпрацю та підтримку, в свою чергу колектив ліцею виразив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

   Освітяни оглянули навчальну базу, було проведено майстер класи та тепле спілкування.

   У форумі прийняв участь міський голова Руслан Серпенінов.

   ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ БУТИ ЄДИНІ.

   СЛАВА ГЕРОЯМ

 

 

 

 


   З Днем вишиванки, Україно!

   Вишиванка – це символ української сили та сучасна зброя!

   Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

   Все буде Україна!

   СЛАВА ГЕРОЯМ !

   Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!

   ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" ВСІХ ВІТАЄ ЗІ СВЯТОМ!

 

 

 

 

 


   16 травня 2024 року здобувачі освіти та працівники ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» долучились до Національної руханки «Дякуємо ЗСУ!» до Міжнародного дня вишиванки.

   Все буде Україна!

   СЛАВА ГЕРОЯМ !

   Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!

   ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" вітає всіх зі святом!

 

 

 

 

 

 


   ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі української естрадної пісні «Юна зірка», номінація «Солісти» виборола здобувачка освіти 5 групи «Кравці» ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» Софія Фесянова, керівник Лариса Олещук. Вітаємо переможців!

 

 

 


   ІІ місце за роботу « З вірою у Перемогу» у Всеукраїнському конкурсі з писанкарства «Великодні писанки» виборов здобувач освіти 16 групи електромонтерів ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" Петро Степанюк, керівник Тетяна Правник. Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 


   Здобувачі освіти та працівники ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" брали участь у міському заході «Сарненська крашанка». Ліцеїсти виявили активність у народних традиційних іграх та танцях, презентували благодійну виставку-продаж пасок, розіграли благодійну лотерею, організували арт-майстерню по проведенню майстер-класів із розпису та натільний розпис аквагримом, створили пасхальну фото-зону, провели благодійну ярмарку-продаж виробів навчального господарства, виручені кошти підуть на потреби для ЗСУ, представили куточок великодніх виробів та здобули перемогу у народних змагання крашанок «Битки».

 

 

 


   25 квітня 2024 року дирекція та профспілковий комітет ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" організували екскурсію до Волинської Голандії учасницям конкурсної програми "Міс Ліцею", учням, які приймають активну участь в естетично-виховних заходах навчального закладу та діткам-сиротам.

   Неповторні враження від кольорового килиму різноцвіття залишаться спогадом у кожного з учасників екскурсії.

 

 

 


   За ІІ місце у відкритій першості РОК ДЮСШ №2 "СПАРТАК" з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2008-2009 року народження, нагороджена, ГРАМОТОЮ Рівненської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Яна Рижкова, здобувачка освіти 17 групи "Діловод, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних" ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей". Яна молодець! вітаємо з перемогою!

 

 


   «Діалоги Перемоги», відбулася зустріч здобувачів освіти освіти ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" з Захисником України, працівником Костопільського РЕМ ПрАТ "Рівнеобленерго", випускником ліцею 2014 року Олександром Крупенею. Олександр розповів про свою участь у бойових діях, життя на передовій, про історії побратимів, пригадав найкращий період життя - навчання у ліцеї.

   Все буде Україна!

   Дякуємо ЗСУ !

   СЛАВА ГЕРОЯМ !

 

 

 


 

   «Молодь обирає здоров’я». І етап фестивалю-конкурсу відбувся у ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" серед здобувачів освіти І та ІІ курсів. Учасники фестивалю популяризували переваги здорового способу життя та закликали молодь берегти здоров’я з молоду.

 

 


   Мабуть не дарма є на світі троянди,

   Їм місце знайдеться в саду, на веранді,

   Як символ кохання, як символ надії...

   НАДІЇ на мирне наше життя.

   Щоб квітла наша матінка Земля здобувачі освіти та викладачі ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" висадили троянди на території закладу.

 

 


   Учнівське самоврядування ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей": 154 група трактористів під керівництвом Олександра Лохвича, 155 група трактористів під керівництвом Оксани Артюх, 18 група трактористів, керівник Олена Шапірко, 56 група слюсарів, керівник Сергій Дударик, Володимир Босюк, 33 електромонтерів, керівники Олександр Гриневич, Ярослав Яцкевич, 5 група кравців, керівник Ніна Болкуневич, Валентина Стецюк відвідали ветеранів праці, надали посильну допомогу по господарству та доставили продуктові пакети.

 

 


   18 квітня 2024 року в ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» було проведено День відкритих дверей для бажаючих обрати свою майбутню професію за спеціальностями:

   - Тракторист-машиніст категорії» «А1», «А2», «В1», «В2»;

   - «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»;

   - «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; «Водій автотранспортних засобів» категорії А, В, С ;

   - «Кравець»;

   - «Перукар»;

   -«Діловод-обліковець».

   Аби спробувати себе в професійній сфері , отримати узагальнену інформацію про пріоритети майбутньої самовизначеності для старшокласників закладів освіти було організовано майстер-класи за професіями.

Учасники були задоволені такою зустріччю, адже захід допоміг їм розкрити прихований потенціал та переконатися, що, зробивши правильний вибір, вони матимуть можливість самореалізуватися і отримувати задоволення від майбутньої роботи.

   СЛАВА ЗСУ що є можливість реалізовуватись.

 

 

 

 

 

 


   І місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки» на тему: «З вірою в Перемогу!» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти здобув СТЕПАНЮК Петро, здобувач освіти державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей», нагороджений Дипломом навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області, керівник Тетяна Правник. Вітаємо переможців!

 

 


   12 квітня 2024 року базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів груп 60-61 за професією «Тракторист-машиніст категорії «А1» та групи за професією «Тракторист-машиніст категорії «А2», «В1», «В2», які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб.

   Аграрний сектор економіки України збагатився на 87 кваліфікованих робітників.

 

 


 

   Ти - вся любов.

   Ти - чистота,

   Довірливість благословенна.

   Твоя краса мені свята,

   Твоя любов мені священна.

 

    У ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" було проведено весняне свято чарівності, краси "Міс ліцею 2024". Тематика заходу була присвячена воїнам захисникам, які нині на передовій. Десять юних україночок - ліцеїстів подарували присутнім глядачами неповторні години співу, хореографії, музики, прози, таланту, щирості. Вишуканість, граціозність, витонченість, ерудованість, оцінювала чоловіча команда журі, яку очолив керівник закладу Микола Морозюк, бойові побратими-військовослужбовці.

   Всі конкурсантки зуміли достойно представити себе у всіх етапах програми змагань, тому журі оцінювали лише по максимальних балах кожен виступ учасниць. За результатами роботи журі кращою серед кращих стала "Міс ліцею" Альона Петровець, номінації отримали "Перша віце- міс ліцею", Любов Карпач, "Друга віце-міс ліцею",Ірина Міркевич, "Міс елегантність" Марія Пастушенко, "Міс Шарм " Мар'яна Арсенович, "Міс Оригінальність" Дарина Брикса, "Міс Чарівність", Дарина Трофімчук, "Міс Симпатія" Лідія Манзик, "Міс Грація" Ольга Антонець, "Міс Артистичність" Дарина Чигировська.

   Вітаємо!

   Під час заходу було організовано збір коштів на підтримку ЗСУ. Вітаємо!!!

   Все буде Україна!

   Дякуємо ЗСУ !

   СЛАВА ГЕРОЯМ !

 

 

 


   08 квітня 2024 року. У ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" до Всесвітнього дня здоров’я відбувся фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров'я» серед здобувачів освіти та працівників ліцею.

 

 

 

 

 


   02 квітня 2024 року у ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» було проведено засідання атестаційної комісії педагогічних працівників закладу відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 року № 805.

   Всі педагогічні працівники, які атестувалися, підготували професійне портфоліо, ознайомили членів комісії зі своїми методичними розробками, інформаційними матеріалами, особистими напрацюваннями, враховуючи вимоги освітніх програм та впровадження інноваційних методів роботи.

   По результатах проведеного засідання двоє педагогічних працівників підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», двоє педагогічних працівників підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», один педагогічний працівник підтвердив педагогічне звання "майстер виробничого навчання І категорії", двоє педагогічних працівників відповідають займаним посадам, а ще одному педагогічному працівнику перенесено на наступний рік в зв’язку з обставинами, що не залежать від його волі та перешкоджають проходженню ним атестації.

 

 


   28 березня 2024 року на базі Рівненського центру професійної освіти сервісу та дизайну було проведено Спартакіаду ПТНЗ Рівненської області з армспорту. Вітаємо Максима НІКІТЧУКА з перемогою - перше місце у ваговій категорії 70 кг.
   Все буде Україна!
   Дякуємо ЗСУ!
   Все буде ПТО!

 

 


   21 березня 2024 року для учнів 9-х,11-х класів закладів освіти Сарненського району було проведено День відкритих дверей в ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» . 227 випускників були присутні на заході. Учасники заходу прийняли участь в майстер-класах, оглядово пройшли по навчальних кабінетах, поспілкувалися з учнями закладу освіти, особисто змогли спробувати себе за кермом тракторів та автомобілів.

 

 

 

 

 

 


 

 

   Нового статусу набув ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей". Згідно з рішенням Міносвіти його перейменували на Заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж».  Відповідний наказ №340  18 березня 2024 року підписав заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький.

   Основний напрям закладу освіти — сільське господарство. У коледжі готують трактористів-машиністів, водіїв, слюсарів з ремонту авто, електромонтерів, кравців, діловодів та обліковців з реєстрації бухгалтерських даних як державної, так і платної форм навчання.

 


   «.... я нічого не беру в дорогу,

   лиш згорсточок старого полотна

   і вишите моє життя на ньому.....»

   У ДПТНЗ « Сарненський професійний аграрний ліцей» за участю здобувачів освіти відбулася виставка-презентація полотняних та вишитих рушників.

 

 

 

 

 


   На базі ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" завершилося навчання курсу «Технічне обслуговування та ремонт комбайнів» з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування». З 04 березня по 15 березня 2024 року 15 працівників мали можливість здобути якісні знання та практичні навички з технічного обслуговування та ремонту комбайнів.

   Все це стало можливим завдяки підтримці громадської організації «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння USAID «Економічна підтримка України» Розвиток трудового потенціалу для України. Проєкт допомагає розвивати бізнес України, а це вкрай важливо сьогодні.

   Тому дякуємо нашим партнерам за можливість долучитися до даного проєкту!

 

 

 

 


  14 березня 2024 року в рамках проведення Спартакіади ліцею відбулися змагання з армреслінгу серед здобувачів освіти. Змагання проводились в різних вагових категоріях. Переможцями змагань стали:

   - Жакун Іван (вагова категорія - 55 кг);

   - Батейко Вадим (вагова категорія - 65 кг);

   - Ражик Дмитро (вагова категорія - 70 кг);

   - Гребеневич Михайло (вагова категорія - 75 кг);

   - Росоха Ян (вагова категорія - 80 кг);

 

 

 


   Здобувачі освіти 154 групи трактористів ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" з класним керівником Олександром Лохвичем відвідали Сарненський районний відділ поліції та ознайомилися з інноваційною системою обліку, передовою європейською практикою, що дає змогу захистити права людини "Custody Records"

 

 

 

 


   9 березня 2024 року на спортивному комплексі "Сарни Арена" відбувся другий відкритий турнір з футзалу серед ветеранів "45+", в якому прийняла участь команда ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" на чолі з керівником Миколою Морозюком. По результатах зіграних ігор команда спортсменів ліцею посіла третє призове місце серед семи команд області.
   Дякуємо членам команди Беліку Михайлу, Цицюрі Ігору, Опалько Сергію та іншим за професійну майстерність. Вітаємо Миколу Петровича Морозюка за особисту нагороду в змаганнях як "Кращого командного гравця".
   СЛАВА ЗСУ!
   СЛАВА УКРАЇНІ!
   РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

 

 

 

 

 


   Члени учнівського самоврядування ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" відвідали, надали посильницьку допомогу та привітали з Жіночим днем ветеранів праці.

 

 


   З метою профорієнтаційного виховання та мотивації у виборі професії, педагогічні працівники ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відвідали Яринівську гімназію Сарненської міської ради. Майбутніх абітурієнтів ознайомили з професіями, які можна обрати в закладі професійної освіти, акцентували на пріоритетні переваги здобуття освіти в ліцеї та ознайомили з умовами вступу у 2024 році.

   Майбутні вступники мали можливість поряд з наставниками сісти у водійське крісло трактора та автомобіля щоби відчути себе фаховим керманичем.

   Чекаємо на майбутніх абітурієнтів у ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей».

 

 

 

 


   На базі ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" розпочалося навчання курсу «Технічне обслуговування та ремонт комбайнів» з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», яке буде проходити з 04 березня по 15 березня 2024 року.

   15 працівників матимуть можливість здобути якісні знання та практичні навички з виконання технічного обслуговування та ремонту комбайнів.

   Навчання здійснюється у рамках проєкту  Розвиток трудового потенціалу для України, що реалізується ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприяння проєкту USAID “Економічна підтримка України”. Проєкт допомагає розвивати бізнес України, а це вкрай важливо сьогодні. Тому дякуємо нашим партнерам за можливість долучитися до даного проєкту.

 

 

 


   Диплом Лауреата ІІ премії у Всеукраїнському конкурсі "Жінок оспівую красу" здобув зразковий вокальний ансамбль "Краяночка" ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей, керівник Лариса Олещук.

 

 


   28 лютого 2024 року у ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» в рамках Всесвітнього дня кравців для старшокласників Сарненського ліцею № 4 було проведено майстер-клас з пошиття еко-сумки.

Вміло учасники заходу зуміли за годину створити власними руками свої перші творчі роботи, дослухавшись мудрих порад кравчинь-учениць, які визначилися зі своєю майбутньою професією.

   Обираємо професію за покликом у ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»!

   Все буде ПТО! Слава Україні!

   Слава ЗСУ!

 

 

 

 


   Мріючи про ту чи іншу професію, водночас завжди постає питання – а чи справді зможеш виконувати стовідсотково роботу за бажаючим профілем. Тож пробувати себе в різних проявах професійного «аса» можна вже із дитячих років.

   Дякуємо малятам, що вони забажали отримати перші навики у професіях, які пропонує навчальний заклад «Сарненський професійний аграрний ліцей».

   Підростайте, малята, ми чекаємо вас!!!

 

 

   Недарма в народі є прислів’я, що для навчання вік не визначається. Тому завжди раді навчити наших земляків, які за короткотривалий термін навчання зможуть отримати посвідчення тракториста.

   Ніколи не пізно вчитися!

   Не втрачайте час, ми чекаємо вас!!!!

 

 


   До другої річниці початку повномасштабного вторгнення та 10-річчя російської агресії 23 лютого 2024 року на плацу ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбувалася лінійка-реквієм, на якій вшанували випускників закладу, які своє життя віддали за волю нашої Української землі від російських загарбників.

   На захід були запрошені батьки загиблих воїнів захисників Героя України Лабунського Олександра та Щевича Андрія, до яких звернувся директор від імені всіх присутніх зі словами вдячності за виховання та подвиг їх Синів.

   Після закінчення заходу було відвідано місце спочинку Героя Олександра Лабунського.

   Ніколи не забудемо тих, хто ціною свого життя, подарував нам можливість жити, працювати.

   Віримо в Перемогу! Допомагаємо ЗСУ!

   Вічна пам’ять Воїнам-Захисникам!

 

 


  23 лютого 2024 року. З метою сприяння глибшому ознайомленню та вивченню учнівською молоддю спадщини Тараса Григоровича Шевченка, долучення підростаючого покоління до збереження культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму та національної гідності у ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся І етап огляд-конкурсу читців-декламаторів "Живи, кобзарю, в пам'яті людській".

   За результатами конкурсу:

   І місце посіла Брикса Дарина, здобувачка освіти 17 групи обліковців;

   ІІ місце посіла Міркевич Ірина, здобувачка освіти 17 групи обліковців;

   ІІІ місце посів Кардаш Максим, здобувач освіти 17 групи слюсарів.

   Вітаємо переможців!!!

 

 


   Щорічно, 21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Мова - одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

   З метою ознайомлення здобувачів освіти з історією виникнення свята, показати красу і багатство рідної мови у ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбулась інтелектуальна гра "Знавці української мови" серед здобувачів освіти 17 групи слюсарів. Здобувачі освіти розділилися на дві команди і показали свої знання. Але, перемогу здобула команда "Словограй". Вітаємо переможців!

   Бережімо та плекаймо нашу мову! Наша мова - наша сила!!!

 

 


 

   …і мовчки сотня непокорених героїв

   відходила у чисті небеса,

   і погляди знесилених мільйонів

   дивились вслід братам, батькам, синам....

 

   20 лютого 2024 року здобувачі освіти ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" брали участь у тихій акції «Ангели пам’яті» щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

 


 

   Господь на небі мав свій план,

   Не міг дивитись на руїни.

   Тому покликав на Майдан

   Синів і дочок України.

  

   За участю здобувачів освіти 16 групи електромонтерів у ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей» з метою вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні проведено виховний захід на тему: «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» під керівництвом Правник Тетяни Миколаївни.

 

 

 


 

   Вітаємо переможців XV Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України «Розстріляна молодість».

   Вихованці «Зразкового художнього колективу» вокального ансамблю «Краяночка» Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» Сарненського району Рівненської області, керівник - Олещук Лариса.

 

 


   19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Для здобувачів освіти 155 групи трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва викладачі Катерина ВАСЮРЧИК та Анатолій КРИЛОВ провели інформаційний захід до Дня Державного Герба України, де хлопці дізнались історію тризуба.

   Мирного неба та добробуту рідній Україні!

 

 

 

 

 


 

   15 лютого 2024 року, у день вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» була проведена лінійка-реквієм та виховна година, а також було відвідано матерів загиблих випускників у Афганістані. 4 випускники ліцею загинуло під час бойових дій та 4 ветерани Афганської війни працюють у закладі освіти.

   Ми маємо пам‘ятати наших Героїв.

  

 

 

 

 

 

 


   13 лютого 2024 року. Погожий день для аграрника це знахідка.

   Враховуючи погодні умови сьогодення ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" розпочав весняно-польові роботи з основного обробітку грунту парів 2023 року.

   Незважаючи на дуже низьку ціну с/г продукції, плани на 2024 рік амбіційні.

   БОЖЕ ПОМОЖИ...

  

 

 


 

   Для здобувачів освіти 17 групи обліковців з реєстрації бухгалтерських даних ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» Оксана БАБИЧ начальник архівного відділу Сарненської райдержадміністрації та Володимир АНДРІЙЧУК директор Трудового архіву Сарненського району провели цікаву та навчальну екскурсію в архівному відділі. Працівники відділу показали архівосховище та ознайомили з основними завданнями у своїй роботі.

 

 


   09 лютого 2024 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск групи №17 Тр, які отримали професії:

   - «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1», «В2»;

   - Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;

   - Водій автотранспортних засобів категорій «А1», «А», «В», «С1», «С».

   Це дасть змогу 100 % працевлаштування.

 

 

 

 

 


  07 лютого 2024 року у ДПТНЗ Сарненський професійний аграрний ліцей відбувся випуск 30-ої групи з підготовки перукарів (перукар-модельєр) за рахунок фізичних та юридичних осіб.

   Слухачі успішно склали іспит та отримали документ про освіту державного зразку, а керівник МБФ "Глорія" Володимир ХОМИЧ вручив випускникам цінні подарунки.

 

 


   06 лютого 2024 року. В ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" зібрано перший врожай грибів "печериці" які будуть реалізовуватися для працівників ліцею, а також в торгові точки м.Сарни.

   БЕЗ ГМО.

 

 


   Підсумок роботи колективу ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" ГЕРОЯМ для передової за тиждень що минув:

      - 10 спец. костюмів,

      - 200 окопних свічок,

      - 50 банок тушонки,

      - 70 скоб, та продовження заготівлі дров...

   ДЯКУЮ працівникам та учням.

   СЛАВА ЗСУ.

   РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ.

 

 


   01 лютого 2024 року ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відвідала делегація Мирогощанського аграрного коледжу.

   Члени делегації ознайомились з матеріально-технічною базою ліцею. Гості переглянули фільм про ліцей, відвідали навчальний корпус, гуртожиток, навчальний полігон. Проведено круглий стіл, під час якого відбувся взаємний обмін досвідом з метою поліпшення якості підготовки фахівців

 

 

 

 

 


   01 лютого 2024 року у ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбулась зустріч здобувачів освіти з випускником 153 групи трактористів Віталієм Гарбарчуком, який захищає цілісність України з перших днів повномасштабного вторгнення. Віталій нагороджений Орденом «Золотий Хрест».

   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Директор ліцею Микола Морозюк від імені колективу закладу освіти подякував воїну за те, що ми живемо на мирній території, маємо можливість навчатись та працювати та вручив цінний подарунок.

   Мир над нашими головами — це заслуга українських воїнів.

   Завдяки ним ми можемо бути впевнені в завтрашньому дні.

   Слава Героям! Слава ЗСУ

 

 


   За участю здобувачів освіти 153 групи трактористів під керівництвом Галини Кушнір, Петра Цицюри у ДПТНЗ « Сарненський професійний аграрний ліцей» проведена виховна година присвячена пам’яті героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році "Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього". Ліцеїсти зачитали вірші, переглянули кінофільми: "Бій під Крутами" та "Пам'яті героїв Крут", вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв.

 

 

 


   23 січня 2024 року базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів груп 58-59, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб з курсової підготовки за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1».

   Аграрний сектор економіки України збагатився на 40 кваліфікованих робітників

 

 

 


 

   «Соборність – мета перемоги»

   22 січня 2024 року відбувся телеміст до Дня Соборності України «Соборність – мета перемоги» із закладами професійної освіти Рівненської області, зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини.

   Метою заходу є об’єднання лідерів учнівського самоврядування, підвищення спроможності молодих людей у громадському самоврядуванні, вдосконалення навичок публічних виступів, розвиток креативного мислення, молодіжного лідерства, розвиток молодіжного простору.

   З вітальним словом, натхненними побажаннями до присутніх звернувся Петро КОРЖЕВСЬКИЙ, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

   Петро Миколайович відмітив, що саме сьогодні актуальною є активність, лідерство, самоствердження молодих людей, які своїм знаннями, навичками, наполегливістю, наближають нашу перемогу!

   Молодь професійної освіти об’єднана великою любов’ю до своєї держави, великою відповідальністю за розвиток її майбутнього! Молоді професіонали сьогодні творять історію сучасної України!

   Учасники телемосту обмінялися вітаннями до Дня Соборності України, презентували себе та власне бачення лідерства у сучасному вимірі. Дізналися багато цікавого про лідерство у час викликів, пройшли тест драйв, долучилися до коворкінгу «Сучасний лідер професійної освіти», дізналися один про одного, визначили найбільш пріоритетні лідерські якості для активної продуктивної діяльності самоврядування у закладах професійної освіти Рівненщини.

 

 


 

   Я співаю про тебе, прекрасна країно,

   Де хлібами духмяними вкриті поля,

   І про шлях твій до волі, моя Україно,

   Незалежна та славна слов'янська земля!

 

   У ДПТНЗ « Сарненський професійний аграрний ліцей» за участю здобувачів освіти з нагоди 105-ї річниці злуки УНР та ЗУНР  до Дня Соборності України проведено виховний захід під гаслом "Тільки разом збережемо Незалежність", під керівництвом викладачів Правник Тетяни Миколаївни та Дерпач Вікторії Вікторівни.

    Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!

 

 

 


   19 січня 2024 року в ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» проведена державна кваліфікаційна атестація слухачів (професійно-технічне навчання), які здобували професію «Кухар» за рахунок фізичних та юридичних осіб.

   За результатами атестації (практична та теоретична складові) комісія відзначили належний рівень підготовки випускників.

   Бажаємо випускникам успішного працевлаштування та не зупинятись на досягнутому.

 

 


   Виконуючи навчальну програму з предмета «Технології» здобувачі освіти груп третього курсу працюють над різними проєктами. Війна в нашій державі вносить свої корективи до навчального процесу. З великим захопленням учні нашого закладу полюбляють працювати над проєктом «Нове життя старим речам». Одним із продуктів роботи над таким проєктом є окопна свічка.

   19 січня у світі відзначають День консервної банки. Тож в цей день учні нашого закладу змогли переглянути презентацію та дізнатись про історію створення та патентування, призначення, способи виготовлення та використання таких банок. Захід підготував та провів викладач предмета «Технології» Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ.

   Працівники та здобувачі освіти нашого закладу вже виготовили та відправили нашим захисникам не одну сотню таких свічок.

 

 

 

 

 


   17 січня 2024 року у ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей» завітали волонтери Сарненської Організації Товариства Червоного Хреста України зі смаколиками для здобувачів освіти: дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями.

 

 


   07 січня 2024 року. За участь у ХІХ Всеукраїнському онлайн-фестивалі Різдвяних піснеспівів Дипломом Національного університету "Острозька академія" нагороджується зразковий вокальний ансамбль "Краяночка", керівник: Лариса Олещук, концертмейстер: Микола Мечкало.

 

 


   05 січня 2024 року в ліцеї проводилась державна кваліфікаційніа атестація в групі  № 15 електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування; електромонтерів лінійних споруд електрозв’язку та проводового мовлення. Усі здобувачі освіти успішно  пройшли  кваліфікаційну атестацію, їм  присвоєнно освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» четвертого розряду з професії  «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та третій розряд з професії «Електромонтер лінійних споруд електрозв’язку та проводового мовлення». По закінченню ДКА здобувачам освіти були вручені дипломи державного зразка. Із закінченням курсу навчання випускників привітав директор закладу освіти Микола МОРОЗЮК; побажав усім миру, світлої дороги в житті та професійного росту.

 

 


   04 січня 2023 року здобувачі освіти ліцею стали призерами  обласного конкурсу  різдвяно-новорічної атрибутики 2023 року та нагороджені Дипломами Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області:

ІІ місце – БУРГАРТ Дмитро (номінація «Вертепна зірка»);

ІІ місце – КРИНИЦЬКА Тетяна ( номінація «Оберіг»)

ІІІ місце – СЕРГІЙЧУК Дмитро  (номінація «Різдвяно-новорічна композиція»)

ІІІ місце – ЧЕРЕВАЧ Леонід ( номінація «Ляльковий вертеп»).

Конкурс проводивсь з метою вивчення та пізнання традиційних різдвяно-новорічних свят за допомогою засобів народного мистецтва.

   Щиро вітаємо призерів конкурсу!

 

 


   28 грудня 2023 року у ліцеї проводивсь традиційний фестиваль-конкурс РІЗДВЯНИХ КОЛЯДОК ТА ЩЕДРІВОК, в якому брали участь здобувачі освіти усіх навчальних груп.  Перед початком конкурсу присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України, які загинули  у війні з російським агресором. Учасників фестивалю-конкурсу  зі святом Різдва Христового привітали директор ліцею Микола МОРОЗЮК та голова Комітету профспілки Сергій БРИК. Вони побажали усім здоров’я, миру і Божої благодаті. Колядки, щедрівки лунали в цей день особливо урочисто. Вражала їх різноманітність, радувало розмаїття мелодій і щирих віншувань. Родзинкою фестивалю-конкурсу був виступ педагогів ліцею. На завершення заходу весь зал виконав коляду «Нова радість стала». Всім учасникам фестивалю були вручені солодкі подарунки від дирекції та Комітету профспілки. Захід проводивсь з метою залучення молоді до вивчення та популяризації кращих зразків українського народного мистецтва. Дякуєм керівникам навчальних груп за підготовку здобувачів освіти до фестивалю-конкурсу.