02 лютого 2023 року. За підсумками  І туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» здобувач освіти ліцею Денис ВАКУЛКО зайняв ІІІ  місце (секція «Краєзнавчі музеї»), керівник - Ольга БЕЛІК. Конкурс проводиться з метою виховання в молоді любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, сприяння збереженню історичної пам’яті, удосконалення змісту, форм і засобів музейної роботи у закладах освіти Рівненської області.

Вітаємо призера конкурсу!

 

 


   01 лютого 2023р. Спортивна команда ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" з баскетболу брала участь у товариській зустрічі з командою комунального закладу "Сарненський ДЮСШ".

 


   29 січня 2023 року для здобувачів освіти ліцею бібліотекарем Ольгою Белік та вихователем Іриною Кусковець проведено виховний захід «Пам’ятаємо про Крути», присвячений Дню пам'яті героїв Крут, далеким подіям на невеликій станції Крути 29 січня 1918 року. Здобувачі освіти переглянули документальний фільм з серії «Україна – забута історія» - «Крути – молода кров». Після перегляду фільму всі дійшли висновку: не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

 

 


   27  січня 2022 року у ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" за участю здобувачів освіти групи №153 трактористів- машиністів сільськогосподарського виробництва; слюсарів з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водіїв автотранспортних засобів категорії «С» під керівництвом класного керівника Галини Кушнір проведений виховний захід на тему: "Герої Крут - Герої українського народу". Учасники заходу декламували вірші, переглянули відеофільм "Бій під Крутами". Вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання

 

 


   З 23 по 27 січня у ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" проведений  предметний тиждень з підготовки обліковців з реєстрації бухгалтерських даних; діловодів. Здобувачі освіти поринули у цікавий світ розвитку бухгалтерського обліку який є невід'ємною складовою частиною всієї історії людського суспільства, розгадували кросворди, ребуси, ситуаційні задачі. Захід під керівництвом викладача Вікторії Шеруди дав можливість учасникам створити належні умови для розвитку пізнавальної активності та зацікавленості, зробити аналіз теоретичної та практичної підготовки.

 

 


   26 січня 2023 року для здобувачів освіти групи №15 обліковців з реєстрації бухгалтерських даних; діловодів практичним психологом Іриною Панько проведено лекцію на тему: "Як не стати жертвою конфліктів". Під час заходу ліцеїсти ознайомилися з наслідками конфліктів та способами їх подолання.

 


   26 січня 2023 року у ліцеї підведено підсумки конкурсу малюнків до Дня Соборності України на тему: «Соборна мати –Україна одна на всіх, як оберіг» .

   Перемогу здобули:

   І місце -  «Наш прапор – наша єдність», малюнок Христопалової Валерії, здобувача освіти групи №16 обліковців з реєстрації бухгалтерських даних; діловодів (класний керівник - Зелінський О.І.);

   ІІ місце - «Соборна Україна» - малюнок Тасажа В’ячеслава, здобувача освіти групи №32 електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування; електромонтерів лінійних споруд електрозв’зку та проводового мовлення (класний керівник -  Панько І.М., майстер виробничого навчання - Чайка В.О.);

   ІІІ місце: - «Єдина, вільна – Соборна Україна», малюнок  Микосянчика Дмитра, здобувача освіти групи №154 трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва; слюсарів з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водіїв автотранспортних засобів категорії «С» (класний керівник - Лохвич О.С., майстер в/н - Мірковець В.С.);

«Соборна мати –Україна -  одна на всіх, як оберіг», малюнок Криницької Тетяни та Шамолюк Любові, здобувачок освіти групи № 15 обліковців з реєстрації бухгалтерських даних; діловодів  (куратор - Шеруда В.М.).

   Вітаємо переможців!

 

 


   24 січня 2023 року до Дня Соборності України в бібліотеці ліцею проведено патріотичну годину "Моя єдина Україна, для всіх вона, як оберіг". Під час заходу згадали видатних українців, здійснили віртуальну подорож містами України, слухали вірші відомих поетів: Ліни Костенко, Володимира Сосюри; переглянули відео «Акт злуки – відтворення історичної правди».

 

 


   23 січня 2023 року  здобувачі освіти ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" стали активними учасниками гумористичного каламбуру за сатиричними творами Євгена Дудара, українського письменника та гумориста, якому 24 січня виповнюється 90 років від дня народження.

 

 

 


   19 січня 2023 року у бібліотеці гуртожитку ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся відеоперегляд та обговорення здобувачами освіти художнього фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про бої у Донецькому аеропорту під час війни на Донбасі, "Кіборги. Герої не вмирають».

 

 


 

До уваги здобувачів освіти!

 

Команда veliki.com.ua, оголошує про конкурс на грантову стипендію для всіх студентів українських вузів.

 

Команда veliki.com.ua оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів!
Наша мета, підтримати студентів у непростий час, змотивувати їх до навчання, подарувати приємні емоції від творчого процесу.

Оголошуємо початок конкурсу на грант у розмірі 20000 (двадцять тисяч) гривень! 

 

Студент може обрати будь яку тему, із запропонованих, за своїм бажанням. Написати твір згідно вимог.

Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію створеною із співробітників компанії та партнерів.

У визначені терміни переможець буде оголошений на сайті компанії! 

Приклади статей можна знайти за посиланням: ᐉ Статті в магазині VELIKI.


 

Деталі конкурсу опубліковані на сторінці сайту: https://veliki.com.ua/ua/dir_electro_bikes.htm#scholarship
 

 

 


   19 січня 2023 року здобувачка освіти ліцею Тетяна Криницька зайняла ІІ місце в обласному конкурсі колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та нагороджена Дипломом Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Конкурс проводивсь в рамках проєкту «Арт-терапія для дітей війни» з метою залучення учнівської молоді до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної культурної спадщини, виявлення та підтримки кращих художніх колективів.

Вітаємо призерку  обласного конкурсу за зайняте друге місце та бажаємо їй подальших творчих успіхів!

 

 


   18 січня 2023 року на базі Навчально-практичного центру «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» Державного професійно-технічного навчального закладу "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся випуск слухачів групи № 49, які навчались за кошти фізичних та юридичних осіб за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1». Екзамен складався з теоретичної та практичної частин та проводивсь з дотриманням санітарно-протиепідемічних норм і правил. Його результати засвідчили належний рівень підготовки кваліфікованих робітників у закладі освіти. Економіка регіону поповнилась 30-ма кваліфікованими робітниками.

 

 


   18 січня 2023 року у ліцеї практичним психологом Іриною Панько для педагогів була проведена медитація «На річці» із використанням релакс-музики (шум води). Медитація проводилась для зняття у педагогів тривоги, напруги; стабілізації емоційного стану.

 

 


   17 січня 2023 року в ліцеї проведена внутрішня кваліфікаційна атестація слухачів груп №326 та №327, які здобували професію водія автотранспортних засобів категорії «В». Вони вивчали будову автомобіля, правила дорожнього руху, основи безпеки дорожнього руху, професійну етику, культуру водіння та здобули навики з практичного водіння автомобіля, здобуті знання та практичні навички слухачі продемонстрували під час кваліфікаційної атестації. Підготовку слухачів здійснювали педагоги: Євтушок М.П. Цицюра І.Х., Жабчик А.Ф., Жданюк Л.М., Белік М. В. Наступним кроком для слухачів буде іспит на посвідчення водія категорії «В» в Територіальному центрі № 5643.

 

 


   І знову сумна звістка прийшла до ДПТНЗ "САРНЕНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ".

   Віддав життя за Україну ГЕРОЙ Михалочко Євген Петрович. Євген народився 23 квітня 1974 року в селі Антонівка, що на Володимиреччині. Коли йому було три роки родина переїхала в Гощу. Тут майбутній Герой закінчив середню школу, а відтак уступив до Сарненського професійно-технічного училища, де здобув професію тракториста.Після служби у армії, працював трактористом колгоспу в селі Симонів. Одружився. Придбав для сім’ї будинок у Симонові.

   Загинув Євген 8 січня 2023 року в Луганській області.

   СУМУЄ РОДИНА, СУМУЄ КОЛЕКТИВ І ВСЯ УКРАЇНА. ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ВІЧНИЙ ПОКІЙ ГЕРОЮ.

 

 


   12 січня 2023 року. Для здобувачів освіти  ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" у Сарненській центральній бібліотеці проведено урок історії на тему: «Тихі зорі вічної пам’яті».

   Сарнещина відзначає 79 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Наше місто в далекому 1944 році стало вільним від окупантів, заплатило велику ціну за визволення від загарбників. Чимало бійців полягло смертю хоробрих в січні 1944 року. У пам’яті сарненців назавжди лишаються імена 985 воїнів різних національностей, які загинули за визволення міста і району й захоронені на меморіалі Солдатської слави.

 

 


   10 січня 2023 року до ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" завітали представники Сарненської Організації Товариства Червоного Хреста України та вручили подарунки дітям-сиротам, дітям з обмеженими можливостями, привітали їх з новорічними святами.

 


   10 січня 2023 року в ліцеї, відповідно рекомендацій Громадської організації «Нарконон», для здобувачів освіти проведено відеолекцію «Вся правда про наркотики», яку читав діючий військовий ЗСУ Валерій Маркус. Здобувачі освіти, також, ознайомились зі змістом електронної брошури «10 точних фактів про наркотики». Захід проведений задля попередження виникнення проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді в майбутньому.

 


   В ліцеї проведено семінар «Шляхи, форми, методи самоосвіти», під час якого педагоги  ділились досвідом з  реалізації  власних планів, методик, технологій самоосвіти; вели  мову про покращення усіх видів педагогічної компетентності, ознайомились з сучасними  видами самоосвітньої діяльності педагога та з інтернет-ресурсами з питань самоосвіти.

 

 


   06 січня 2023 року за підсумками проведення ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022-2023 навчальному році здобувач освіти ліцею Фрідріх Тімур зайняв ІІІ місце, продемонструвавши належний рівень теоретичної і практичної підготовки з української мови.  Підготувала до конкурсу Тімура Оксана Артюх, викладачка української мови ліцею.

 

 


   03-04 січня 2023 року на базі Навчально-практичного центру ліцею «Центр новітніх технологій сільськогосподарського виробництва з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»  проведені державна кваліфікаційна атестація та перший у 2023 році випуск здобувачів освіти 15 та  16 навчальних груп, які навчались за інтегрованою  професію «Тракторист-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1», «В2»; «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»; «Водій автотранспортних засобів категорії «С».  Вручаючи випускникам дипломи директор ліцею Микола Морозюк наголосив на важливості праці хлібороба для економіки держави, що професія висококваліфікованого тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва є гарантією працевлаштування, адже потреба в кваліфікованих робітниках за цією професією незмінна. Побажав випускникам миру, успішного працевлаштування та плідної праці на благо України.

 

 


   03 січня 2023 року в ліцеї проведена державна кваліфікаційна атестація в групі №28 перукарів (перукарів-модельєрів), курсова підготовка. 13 слухачів успішно захистили кваліфікаційні пробні роботи, продемонстрували свої уміння, відповідальність, креатив, відповіли на питання екзаменаційних білетів. Підготовку слухачів здійснювали педагоги:  Пецькова А.М., Панько І.М., Шеруда В.М. Вручаючи випускникам Свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації  директор закладу освіти Микола Морозюк побажав усім стати професіоналами в своїй справі та не зупинятись на досягнутому!

 

 


   30 грудня 2022 року  в ДПТНЗ "САРНЕНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" завітав Добриднік Микола, голова САРНЕНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ  зі смаколиками для діток-сиріт та дітей з обмеженими можливостями.

 

 

 


   За підсумками обласного конкурсу рекламних відеороликів "Моя професія найкраща" Фрідріх Тімур, здобувач освіти групи №17 слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, виборов ІІІ місце.

   Вітаємо призера обласного конкурсу!

 

   За підсумками обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" здобувачі освіти ліцею стали призерами  у номінаціях:

     "Макрофотографія" - ІІ місце, Криницька Тетяна;

     "Натюрморт" – ІІІ місце, Ковлева Анна;

     "Флора" -  ІІ місце, Піхно Олександр.

   Вітаємо призерів конкурсу!